Vstavané rúry a automatické kávovary

Pečiace rúry zo série 200 alebo 400 predstavujú srdce každej profesionálnej aj súkromnej kuchyne a môžete ich podľa ľubovôle skombinovať s ďalšími spotrebičmi. Napríklad s užitočnou vakuovacou zásuvkou nielen pre sous-vide varenie, kombinovanou parnou rúrou s automatickým samočistiacim systémom, plne automatickým kávovarom, ohrevnou zásuvkou alebo mikrovlnnou rúrou. Vďaka intuitívnemu ovládaniu, otváraniu pomocou dotykového displeja a mnohým ďalším praktickým funkciám sú pomocníkom pre každého.

Pre viac informácií nás kontaktujte

Varné dosky

Varné dosky zo série 200 alebo 400 ponúknu každému kuchárovi presne to, čo potrebuje. Široký výber produktov z ponuky indukčných, plynových alebo sklokeramických dosiek môžete skombinovať s Teppan-Yaki, lávovým grilom a ďalšími spotrebičmi.

Pre viac informácií nás kontaktujte

Varné dosky s integrovaným odsávaním

Indukčné varné dosky s integrovaným štrbinovým odsávačom šetria miesto vo Vašej kuchyni a zároveň ponúkajú tú najlepšiu kvalitu a výkon.

Pre viac informácií nás kontaktujte

Chladenie

Plne integrované chladničky, mrazničky a vinotéky s niekoľkými klimatickými zónami sú k dispozícii ako v sérii 400, tak v sérii 200.

Rad chladiacich spotrebičov Vario 400, s možnosťou pripojenia k aplikácii Home Connect, vynikne najlepšie, ak spotrebiče skombinujete do chladiacej steny. Kombináciou dvierok s madlami alebo bez, s individuálnymi čelnými stenami spotrebičov a nerezovými alebo sklenenými dvierkami vinoték dopĺňajú moderný vzhľad akejkoľvek kuchyne. Po otvorení dvierok sa odhalí kompletne nerezový interiér s tmavo antracitovými hliníkovými prvkami. Poličky a priehradky vo dverách je možné jednoducho nastaviť do požadovanej výšky. V kombinácii s takmer neviditeľným systémom koľajničiek je celkový vzhľad mimoriadne čistý. Sotva postrehnuteľné sklenené poličky a pevné hliníkové priehradky vo dverách zvýrazňuje príjemné tlmené LED osvetlenie v teple bielej farbe, ktoré neoslňuje. Vinotéky série Vario 400 disponujú s teleskopickými výsuvmi, ktoré umožňujú úplne vytiahnuť priehradky na fľaše z dubového dreva a tmavo antracitového hliníka a zaisťujú tak maximálne pohodlnú a príjemnú manipuláciu s fľašami. Bezpečné uchovanie vína ďalej zabezpečuje regulácia vlhkosti a aktívny vzduchový filter na báze dreveného uhlia, ktorý víno chráni pred kontamináciou pachmi. Na novom intuitívnom TFT displeji je možné nastaviť až tri nezávislé klimatické zóny. Časť zbierky vín tak môžete uchovávať v podmienkach podobných vinnej pivnici.

Vinotéky Vario 400 majú navyše päť prednastavených štýlov osvetlenia, vďaka ktorým budú vaše cenné zbierky, ktoré si zaslúžia obdiv, dokonale vystavené. Séria Vario 200 zahŕňa chladničky, kombinované chladničky s mrazničkou a mrazničky. V šírkach 56 - 60 cm, ktoré dokonale zapadnú do akéhokoľvek dizajnu kuchyne a napriek tomu ponúknu väčší vnútorný priestor než štandardné chladiace spotrebiče. Plynulé pojazdy, plne rozšíriteľné police a zásuvky uľahčujú prístup k tomuto šikovnému priestoru.

Pre viac informácií nás kontaktujte

Umývačky riadu

Umývačky série 200 a 400, s možnosťou pripojenia k aplikácii Home Connect, ponúkajú informácie prostredníctvom dotykových TFT displejov, či premietaním zvyšnej doby umývacieho cyklu na podlahu. Automatické otváranie dverí po skončení umývania upozorní na koniec program. Séria 400 ponúka naviac podsvietený interiér a technológiu Zeolith® pre dokonalé sušenie Vášho riadu.

Pre viac informácií nás kontaktujte

Odsávače

Minimalistický dizajn, tiché a šikovné. Sací výkon odsávačov Gaggenau Vás zbaví všetkých pachov z varenia vďaka výkonnej recirkuláciu alebo odsávaniu vzduchu. Možností inštalácií je niekoľko - štrbinové, stropné, nástenné, výsuvne z pracovnej dosky, ostrovčekové ...... Tak ako Vy potrebujete.

Pre viac informácií nás kontaktujte