Minitec.sk

Inovatívne riešenia v oblasti

INTERIEROVÉHO DIZAJNU

MINITEC s.r.o.

Už viac ako 25 rokov prinášame inovatívne interiérové riešenia. Vďaka kombinácii vlastných dizajnových a výrobných kapacít, spolupráci s poprednými nemeckými výrobcami kuchýň Nolte, Schüller a Next125 a zastupovanie značiek spotrebičov ako Miele, Siemens, Bosch, Bora či Gaggenau, dokážeme kompletne pokryť vaše potreby. Zastrešujeme celý proces, od návrhu cez výrobu, až po dodávku a montáž, čím vieme zaručiť vysokú kvalitu a vaše pohodlie.

Navštívte nás v showroome v Košiciach, kde sa môžete o našich kvalitách presvedčiť na vlastné oči.

 

Naša vízia

Našim cieľom nie je predávať nábytok, ale vytvárať dlhodobé partnerstvá s klientmi. Chceme porozumieť vašim potrebám a nájsť riešenia, ktoré budú plne vyhovovať predstavám, ktoré máte. Či už ide o jednoduchú kúpeľňovú skrinku alebo kompletnú realizáciu interiéru na ploche 500m2. Vďaka našim skúsenostiam zo stoviek projektov, ktoré máme za sebou, kontinuálnemu vzdelaniu a početným spoluprácam, dokážeme zhmotniť vaše sny.

Ján Búza,
majiteľ spoločnosti

 

Realizácie

partneri

Gaggenau sa za viac ako 333 rokov svojej histórie stala exkluzívnou značkou na trhu domácich spotrebičov, ktorá je synonymom nadčasovej krásy, funkčnej estetiky a prelomových technológií pre exkluzívnu gastronómiu. Žiadna iná značka nemala nikdy tak významný a trvalý vplyv na domáce kuchyne.

Za celú svoju históriu stála značka pri zrode radu revolučných produktov a objavov, ktoré pomáhali meniť kuchynské spotrebiče až do dnešnej podoby. Ako prvá uviedla na trh vstavanú rúru na pečenie, sklokeramickú varnú dosku alebo kombinovanú parnú rúru.

Zameraním spoločnosti BORA a každodenné úsilie všetkých zamestnancov patria vízii konca konvenčného digestora. Sme veľmi potešení, že táto vášeň pre našu revolúciu v kuchyni nachádza uznanie na národnej aj medzinárodnej úrovni. Našim cieľom je aj naďalej pokračovať vo vývoji priekopníckych produktov a presvedčiť o našej vízii nielen odborníkov a odbornú porotu, ale najmä našich zákazníkov.

Najvyššia kvalita je naším mottom – Immer besser (Vždy lepší). Ako jediný výrobca testujeme naše výrobky na výkon až do 30 000 prevádzkových hodín. Či už ide o laboratórne nástroje upravované tak, aby boli čisté na vykonávanie analýz alebo o denne čerstvo vypranú bielizeň pre hotelových hostí: naše motto nás už viac ako 115 rokov poháňa k tomu, aby sme vyvíjali tie najlepšie riešenia pre našich zákazníkov. Aby oni zasa mohli svojim zákazníkom ponúknuť tú najlepšiu službu.

Vďaka inovatívnym technológiám a širokej ponuke výklenkov sa naše vstavané chladiace a zmrazovacie zariadenia harmonicky integrujú do prostredia kuchyne. Pri koncipovaní spotrebičov pre zabudovanie pre nás bolo mimoriadne dôležité vyvinúť pre vás zariadenia s individuálnym vybavením. V segmente vstavaných spotrebičov vám tak vieme poskytnúť všestrannú ponuku pre tie najrôznejšie požiadavky na skladovanie.

Domáce spotrebiče Siemens reprezentujú spojenie najvyspelejších technológií, nadčasového dizajnu a ľudského dôvtipu.

Osvedčená nemecká kvalita a pokročilé funkcie vám umožnia prekonať všetky očakávania. Mimoriadne flexibilné a inteligentné spotrebiče Siemens sa ľahko ovládajú a dokážu predvídať vaše potreby. Zoznámte sa s budúcnosťou

Kvalita bez kompromisov overená každodenným životom. Domáce spotrebiče Bosch vám prinášajú technickú bezchybnosť a spoľahlivosť, vďaka ktorej vám uľahčia deň a na dlhé roky vás zbavia starostí. Navyše všetky zabudovateľné spotrebiče sa takmer neviditeľne začlenia do každej kuchyne.

Jedno však neprehliadnete: typickú 100% kvalitu, výkon a komfort značky Bosch.

kontaktujte nás